نگاه ویژه

افتتاح سدبار نیشابور برای تخصیص آب به فولادخراسان با حضور معاون اول رئیس جمهور

-

دسترسی سریع

 

اطلاعیه

اخبار و رويدادها

 • فولادخراسان در 2 ماه اخیر معادل 11 ماه گذشته محصولات فولادی صادر نمود

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از افزایش قابل توجه صادرات محصول نهایی مجتمع در دو ماهه اخیر خبر داد. مهندس سیدحسین احمدی با بیان این که میزان صادرات محصول نهایی این مجتمع در ماه های اسفند 94 و فروردین 95 معادل کل صادرات 11 ماهه¬ی پیش از آن بوده است، دستیابی به این موفقیت را نوید بخش تحقق سرفصل های مهمی از «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» عنوان کرد.

  ادامه
 • تولید یک محصول جدید در فولاد خراسان

  برای اولین بار در فولاد خراسان همکاران پرتلاش واحد فولادسازی موفق به تولید شمش با ابعاد 130*130 میلی متر شدند. مدیر واحد فولادسازی با اعلام این خبر افزود: در راستای تحقق استراتژی تنوع تولید محصول، همکاران سخت کوش ناحیه ریخته گری توانستند شمش فولادِ در ابعاد 130*130 میلی متر تولید نمایند.

  ادامه
 • رکورد ارسال محصول فولاد خراسان به مقصد مشتریان

  با دستيابي به رکورد روزانه ارسال 5 ‌هزار و 774 تن میلگرد فولادي به مقاصد مختلف کشور در روز دوشنبه30 فروردين ماه سال جاري،رکورد ارسال محصول برای دومین بار در ماه جاری شکسته شد

  ادامه
 • کاهش 60 درصدی دپو محصولات تولیدی فولاد خراسان

  موجودی انبار محصولات نهایی مجتمع به کمتر از نصف کاهش یافت. مدیر بازاریابی و فروش شرکت به "طنین" گفت: موجودی انبار محصولات مجتمع از0 15 هزار تن به حدود 60هزار تن طی دو ماه اخیر(اسفند و فروردین) رسید و از این مقدار حدود 36 هزارتن آن فروخته شده که هنوز حمل نگردیده است.

  ادامه
 • رکورد ارسال شمش در فولاد خراسان

  فولاد خراسان موفق به رکورد ماهانه ارسال شمش در بهمن ماه گردید. به گزارش واحد روابط عمومی: سیدحسین احمدی، مدیرعامل مجتمع با اعلام این خبر گفت: پولاد مردان فولاد خراسان توانستند رکورد ارسال شمش فولادی را درسال 1392 با ارسال 80239 تن محصول در مورخ 30 بهمن ماه سال جاری عبور دهند و به میزان 91683 تن برسانند.

  ادامه
 • دستاوردهای حضور فولاد خراسان در نمایشگاه مشترک صنعتی ایران و افغانستان

  حضور فولاد خراسان در نمایشگاه مشترک صنعتی ایران و افغانستان، با دستاوردهایی در زمینه حفظ و گسترش بازار محصولات ، مشتریان و انعقاد قراردادهای صادراتی همراه شد.

  ادامه
 • فولاد خراسان موفق به اخذگواهی نامه زرین 2 ستاره گردید

  گواهی نامه زرین 2 ستاره در رتبه بندی اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران در 30 دی ماه به فولاد خراسان اهداء شد. به گزارش واحد رابط عمومی ، مزایای کسب این گواهی را می توان به شرح زیر نام برد:

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 417 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 1425074 | بازديد اين صفحه امروز: 278
بازديد كننده يكتا : 1020202 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 546043 | بازديد اين صفحه : 643412