نگاه ویژه

دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی توسط مجتمع فولاد خراسان

-

دسترسی سریع

 

آگهی ویژه

اخبار و رويدادها

 • اولين همايش كشوري مشتريان در مجتمع فولاد خراسان برگزارشد

  نخستين همايش كشوري مشتريان مجتمع فولاد خراسان با شعار «هم گامي، هم سويي و هم‌افزايي پايدار» با حضور نمايندگان برخي دستگاه‌هاي اجرايي و نظارتي مرتبط با سازمان حمايت از مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان ستاد تنظيم بازار و بورس كالاي ايران برگزار شد.

  ادامه
 • نصب و بهره برداری از موتور بومی سازی شده کمپرسور پروسس واحد احیاء 2 در مجتمع فولاد خراسان

  موتور ساخت داخلkw 2300 کمپرسور پروسس واحد احیای 2 نصب و در مدار بهره برداری قرارگرفت. مهندس ناصری رئیس واحد برق و ابزار دقیق آهن سازی با بیان این خبر افزود: در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های شرکت و توسعه بومی سازی و تامین تجهیزات با استفاده از توانمندی شرکتهای داخلی در جهت اقتصاد مقاومتی ساخت موتورهای توان بالای واحدهای احیاء با هماهنگی مدیریت واحد و معاونت محترم بهره برداری در دستور کار قرارگرفت.

  ادامه
 • حضور شرکت فولاد خراسان در هشتمین نمایـشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

  هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور جناب آقای اسحاق جهانگیری معاون محترم اول رئیس جمهور ، علی طیبنیا وزیر محترم اقتصاد و امور دارایی، ولی اله سیف رئیس کل محترم بانک مرکزی، محمد امین رئیس کل بیمه مرکزی و علی صالح آبادی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و10 شرکت خارجی و بیش از 300 شرکت داخلی در محل دائمی نمایشگاههای تهران در 18 خرداد ماه طی مراسمی افتتاح شد.

  ادامه
 • انجام موفقیت آمیزتعمیرات اساسی بازوی 2 کـوره قـوس الکتریکی

  با همت و تلاش همکاران کارگاه تعمیرات فولادسازی ، برای اولین بار در شرکت مجتمع فولاد خراسان بازوی 2 کوره قوس الکتریکی واحد فولادسازی تعمیر ، تمیزکاری و در مدار تولید قرارگرفت.

  ادامه
 • مجتمع فولاد خراسان واحد نمونه صنعت و معدن استان خراسان رضوی

  به مناسبت گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن و تجلیل از تلاشگران این حوزه در استان مراسم نوزدهمین بزرگداشت این روز در 4 تیر ماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار و از بین 6700 واحد صنعتی و معدنی استان 36 واحد به عنوان نمونه انتخاب و شرکت مجتمع فولاد خراسان با کسب حداکثر امتیاز شاخص های ارزیابی شده موفق به اخذ لوح و تقدیر نامه این همایش گردید.

  ادامه
 • شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان واحد نمونه سبز استان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست انتخاب شد.

  مدیر ایمنی و بهداشت با اعلام این خبر افزود : با توجه به رعایت و انجام دستورالعمل های مربوط به وضعیت پسابها ، فاضلابها، آلایند های هوا ، سیستم پایش لحظه ای (online) مدیریت پسماند ، آلودگی صدا، اقدامات انجام شده در خصوص مدیریت سبز، صرفه جویی در آب ، گاز ، برق و مصرف بهینه سوخت ، اتوماسیون اداری ، استقرار سیستم مدیریت زیست محیطی (Iso- 14001) ، فضای سبز و آموزش زیست محیطی ، از سوی شرکت ، تیم کارشناس مربوطه مجتمع فولاد خراسان را پس از بررسی اسناد ارائه شده به عنوان واحد نمونه سبز استان برگزید.

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 468 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 608612 | بازديد اين صفحه امروز: 202
بازديد كننده يكتا : 428941 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 195707 | بازديد اين صفحه : 258062