نگاه ویژه

افتتاح سدبار نیشابور برای تخصیص آب به فولادخراسان با حضور معاون اول رئیس جمهور

خط مشی مدیریت انرژی

-

دسترسی سریع

 

اطلاعیه

اخبار و رويدادها

 • فولاد خراسان تندیس برنزی «جایزه ملی مدیریت انرژی» را دریافت کرد

  شرکت فولاد خراسان موفق به دریافت گواهینامه و تندیس برنزی شاخص عملکردی انرژی (EPI) در گروه صنایع انرژی بر (آهن و فولاد) شد. به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان، معاون بهره برداری و رییس کمیته انرژی شرکت با اعلام این خبر گفت: عواملی مثل افزایش چشمگیر هزینه های انرژی در دنیا، محدودیت منابع فسیلی، رشد بالای مصرف سالاانه انواع انرژی در ایران و حذف یارانه انرژی ....

  ادامه
 • بازگشت «درایر هوای فشرده» به مدار تولید

  درایر مربوط به هوای فشرده که از مدت ها قبل از خط تولید خارج شده بود، با همت همکاران تلاش گر واحد اکسیژن فولاد خراسان، بار دیگر به مدار تولید بازگشت. مدیر پشتیبانی، انرژی و سیالات شرکت با بیان این که در سال 1392 و علی رغم نیاز مجتمع، دو شرکت تاسیساتی پس از بازدید از این درایر اظهار داشته بودند ...

  ادامه
 • بهره برداری از تابلوهای اصلاح ضریب قدرت برق واحد احیاء مستقیم فولاد خراسان

  راه اندازی تابلوهای PFC (اصلاح ضریب قدرت) واحد احیا مستقیم که در نیمه اول سال جاری در واحد برق احیا آغاز شده بود، آذر ماه سال جاری با موفقیت به پایان رسید و این تابلوها مورد بهره برداری قرار گرفت. رییس نت برق و ابزار دقیق واحد احیا مستقیم در این باره گفت: راه اندازی این تابلو ها با توجه به سیاست های شرکت در جهت کاهش مصارف انرژی و هزینه های تعمیراتی...

  ادامه
 • فولاد خراسان میزبان سومین نشست کارگروه تخصصی فولاد و کانی های فلزی

  سومین جلسه کار گروه تخصصی فولاد و کانی های فلزی با حضور مدیران فولادی کشور و معاونان وزرای «صنعت، معدن، تجارت» و «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» با هدف شناسایی و بررسی وضعیت موجود صنعت فولاد در ایران و جهان و مسایل و مشکلات صنایع مرتبط با زنجیره فولاد در بنگاه های اقتصادی تابعه برگزار شد.

  ادامه
 • بالاترین رکورد فروش 9 ماهه محصولات

  مجتمع فولاد خراسان با فروش 652هزار و 916 تن محصول تا پایان آذر ماه 95، از نظر وزنی بالاترین رکورد فروش تولیدات خود در 9ماه اول سال را از ابتدای راه اندازی تا کنون کسب کرد. به گفته مدیر بازاریابی و فروش شرکت، علی رغم شرایط دشوار بازار محصولات فولادی، رکورد فروش محصولات فولاد خراسان طی 9 ماه گذشته، شکسته شد.

  ادامه
 • تحقق صرفه جویی200 میلیارد ریالی در صورت ساخت داخل قطعات مورد نیاز فولاد خراسان

  نمایشگاه دائمی «ساختِ داخل» قطعات و تجهیزات صنعت فولاد شرق کشور با حضور مقامات کشوری، استانی و نیز مسئولان شهرستان نیشابور و جمعی از مدیران و مسئولان فولاد خراسان در نیشابور افتتاح شد.

  ادامه
 • آغاز بهره برداری از بزرگ ترین مجتمع تعاونی مسکن نیشابور

  فاز دوم تعاونی مسکن کارکنان فولاد خراسان با 259 واحد مسکونی در نیشابور افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» در مراسم بهره برداری از این پروژه گفت: یکی از دغدغه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تامین مسکن برای کارکنان می باشد که خوشبختانه فولاد خراسان توانسته است در زمینه مسئولیت های اجتماعی خود و تامین مسکن برای کارکنان، آن را به خوبی محقق سازد.

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 972 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 1912148 | بازديد اين صفحه امروز: 325
بازديد كننده يكتا : 1326424 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 773642 | بازديد اين صفحه : 894468