نگاه ویژه

دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی توسط مجتمع فولاد خراسان

-

دسترسی سریع

 

آگهی ویژه

اخبار و رويدادها

 • معاون محترم اول رئیس جمهور سد بار نیشابور افتتاح شد

  به گزارش واحد روابط عمومی فولاد خراسان:معاون محترم اول رئیس جمهور به همراه وزیر نیرو، نمایندگان مردم شهرستان نیشابور و فیروزه، استاندار خراسان رضوی،معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور و فیروزه، جمعی از مسئولین شهرستان و مدیران شرکت مجتمع فولاد خراسان در روز دوشنبه 14 اردیبهشت ماه در محل سدبار ، این سد افتتاح و به بهره برداری رسید.

  ادامه
 • همکاری متقابل عظیمترین قطب صنعت و معدن شرق کشور با دانشگاه آزاد واحد نیشابور

  مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور به همراه تعدادی از معاونین و اساتید گروههای مختلف آموزشی این دانشگاه در مورخ 31 فروردین ماه با حضور در فولاد خراسان در دیدار با مدیریت و معاونین شرکت، ارایه راهکارهای تعامل بیشتر دانشگاه ها با صنعت و خصوصاً دانشگاه آزاد اسلامی و ایجاد شرایط بهتر برای بهبود و همکاریهای پژوهشی مشترک را با امضاء تفاهم نامه همکاری آغاز نمودند.

  ادامه
 • مهندس احمدی : کلنگ فولادسازی شماره 3 امسال به زمین می خورد

  اولین نشست ادواری مدیر عامل محترم شرکت در 29 فروردین ماه در محل نمازخانه سایت صنعتی با استقبال خوب همکاران برگزار گردید در ابتدای این نشست آقای مهندس احمدی ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای تمامی همکاران و خانواده بزرگ فولاد خراسان، گزارشی از توفیقات بدست آمده در سال گذشته ارائه نمودند و افزودند:

  ادامه
 • تحولی عظیم در شرق کشور افتتاح پروژه های هزار میلیارد تومانی فولاد خراسان

  مهندس احمدی مدیر عامل فولاد خراسان خبر از افتتاح 2 پروژه فولادسازی و گندله سازی در اواخر سال جاری داد و افزودند: امسال شهرستان نیشابور شاهد تحول عظیمی می باشد که در سطح کشور کم سابقه است و همزمان هزار میلیارد تومان پروژه در سایت فولاد خراسان به بهره برداری خواهد رسید.

  ادامه
 • تشکیل کارگروه ویژه صنعت و معدن شهرستان نیشابور در فولاد خراسان

  اولین کارگروه ویژه صنعت و معدن شهرستان با موضوع مسائل و مشکلات صنعت فولاد و شرایط حاکم بر بازار محصولات فولادی با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ، جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی ، مدیر عامل و مدیران شرکت در 20 فروردین ماه سال جاری در محل مجتمع فولاد خراسان برگزار گردید.

  ادامه
 • ثبت سرمایه 5600 میلیارد ریالی شرکت مجتمع فولاد خراسان

  به گزارش واحد روابط عمومی: افزایش سرمایه شرکت مجتمع فولاد خراسان به مبلغ 5600 میلیاردریالی در تاریخ 22/01/1394 در اداره ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری مشهد به ثبت رسید.

  ادامه
 • در راستای چشم انداز صنعت فولاد کشور

  ظرفیت تولید فولاد خراسان به 4 میلیون تن خواهدرسید. مهندس احمدی مدیر عامل فولاد خراسان در نشستی که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان در سال جاری برگزار شد اظهارداشت: فولاد خراسان در راستای چشم انداز تعریف شده و افق سال 1404 سهم مصم است 10 درصدی از تولید فولاد کشور را بخود اختصاص می دهد.

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 31 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 811399 | بازديد اين صفحه امروز: 2
بازديد كننده يكتا : 571217 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 230540 | بازديد اين صفحه : 305884