نگاه ویژه

دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی توسط مجتمع فولاد خراسان

-

دسترسی سریع

 

آگهی ویژه

اخبار و رويدادها

 • طراحی و ساخت ژنراتور سنکرون مغناطیس دائم شار شعاعی و کاربرد آن در صتعت فولاد سازی

  با توجه به اهميت شايان انرژي در زندگي امروز و افزايش قيمت ونيز محدوديت سوختهاي فسيلي موجود، دنياي امروز به سمت استفاده از انرژي هاي تجديدپذير براي توليد انرژي الكتريكي مورد نياز خود حرکت می کند . يكي از انواع انرژي هاي تجديدپذير، انرژي بادي است از آنجایی که استفاده از انرژی باد بوسیله توربین های بادی موجود از طرفی به خاطر وجود گیربکس هزینه بر و از سوی دیگر هزینه تعمیر و نگهداری آن بخاطر وجود گیربکس خاص آن ، بالا می باشد.با وجود این ژنراتور علاوه بر کاهش هزینه ساخت تعمیر و نگهداری آن به میزان 80% کاهش می یابد.

  ادامه
 • برای اولین بار در فولاد خراسان: طراحی و نصب تجهیزات مربوط به عملیات حرارتی میلگرد آجدار(QTB)

  به همت متخصصان فولاد خراسان برای اولین باردر بخش نورد و استفاده از توانمندیهای شرکتهای داخلی و سازندگان بومی ، از طریق مهندسی معکوس مراحل طراحی و ساخت و نصب میز QTB با موفقیت انجام شده که در مقایسه با نمونه خارجی آن ضمن صرفه جویی اقتصادی نیاز شرکت به تامین کنندگان خارجی را قطع نمود.

  ادامه
 • آگهی مزایده شماره 1/94

  مجتمع فولاد خراسان در نظر دارد مقدار حدود 100,000 تن لجن صنعتی واحد احیاء و حدود 600 تن الکترود گرافیتی مستعمل شکسته و غیرقابل استفاده را از طریق مزایده عمومی بفروش برساند،

  ادامه
 • آگهی استخدام

  مجتمع فولاد خراسان واقع در نیشابور جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تخصصهای ذیل دعوت به همکاری می نماید.علاقه مندان واجد شرایط میتوانند رزومه کاری خود را حد اکثر به مدت بیست روز از تاریخ آگهی با ذکر عنوان شغلی به آدرس ایمیل HRM@Khorasansteel.com ویا به آدرس نیشابور صندوق پستی 488 ، معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی ارسال نمایند.

  ادامه
 • برای اولین بار در فولاد خراسان اجرای موفقیت آمیز تعمیرات اساسی shell کوره قوس الکتریک

  متخصصان فولاد خراسان موفق شدند بدنه فلزی کوره قوس الکتریک را با همکاری پیمانکاران داخلی برای اولین بار با موفقیت بازسازی و مورد بهره برداری قرار دهند. زاوش امینی رئیس نگهداری و تعمیرات مکانیک فولاد سازی فولاد خراسان ضمن اعلام این خبر افزود:در راستای ایفای نقش محوری فولاد خراسان در توسعه صنعتی منطقه و ارتقاء بهره وری و رشد پایدار در جهت توسعه بومی سازی صنعت فولاد، تعمیر اساسی شل کوره قوس الکتریک با همت متخصصان توانمند فولادسازی انجام و با موفقیت مورد بهره برداری رسید.

  ادامه
 • سود 180 ریالی هر سهم فولاد خراسان برای سهامداران

  جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع فولاد خراسان( سهامی عام) با حضور بیش از 37/98 درصد سهامداران در مورخ 6 خرداد 94 برگزار شد.

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 37 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 1065121 | بازديد اين صفحه امروز: 40
بازديد كننده يكتا : 792225 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 366539 | بازديد اين صفحه : 449251