نگاه ویژه

افتتاح سدبار نیشابور برای تخصیص آب به فولادخراسان با حضور معاون اول رئیس جمهور

-

دسترسی سریع

 

اطلاعیه

اخبار و رويدادها

 • تمامی کارکنان تا پایان سال آموزش دوره های HSE را می گذراند

  دوره بازآموزی HSE برای تمامی واحدهای مجتمع در سال جاری در حال برنامه ریزی و اجرا می باشد. به گزارش رابط رسانه ای واحد HSE: دوره بازآموزی HSE با هدف ارتقاء دانش همکاران گرامی واحدهای آهن سازی و آزمایشگاه ها در زمینه HSE با سرفصل های ایمنی و بهداشت حرفه ای، امداد و کمک های اولیه، آتش نشانی و اطفاء حریق و با همکاری واحد آموزش در دو دوره 4 روزه در اسفند ماه سال گذشته و فروردین ماه سال جاری برنامه ریزی و برگزار گردید.

  ادامه
 • نرم افزار زیرساخت فناوری IS-Suite با موفقیت کامل ارتقا یافت

  پروژه ارتقای زیرساخت فناوری IS-Suite از نسخه Oracle 10g به Oracle 11g در فولاد خراسان با موفقیت اجرا شد. به گفته مدیر مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات مجتمع فولاد خراسان، این پروژه با هدف افزایش سرعت سیستم¬ها، افزایش پایداری سرویس دهنده های پایگاه داده¬ها و برنامه¬های کاربردی و نیز استفاده بهینه از امکانات، منابع سخت¬افزاری و نرم¬افزاری و کاهش هزینه¬ها و ریسک¬های نگهداری اجرا شده است.

  ادامه
 • هدف گذاری 300 هزارتنی صادرات و به ثمر رسیدن دو طرح مهم توسعه ای

  در استان خراسان بزرگ، مجتمع فولاد خراسان، خط مقدم جبهه صنعتی شرق کشور لقب یافته اشتغالی هزاران نفری به‌طور مستقیم و غیرمستقیم ایجاده کرده است. مدیرعامل فولاد خراسان به "طنین" گفت: اولویت نخست شرکت در سال ۹۵ تمرکز بر صادرات محصولات فولادی و گسترش بازارهای هدف است؛ میزان تولید محصول نهایی ما ۶۳۰ هزار تن در سال است که تصمیم داریم ۵۰درصد آن یعنی ۳۰۰هزار تن آن صادر شود.

  ادامه
 • تقویت بخش خصوصی در راستای اقتصاد مقاومتی

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در نشست «گفت و گوی بخش خصوصی و مسئولان دولتی» که به منظور تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی در فرمانداری نیشابور برگزار گردید، با اشاره به ملزومات اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری اظهار داشت

  ادامه
 • گزارش فراخوان مشارکت کارکنان با موضوع استراتژی مدیریت هزینه

  مهندس احمدی: خواستارمشارکت هرچه بیشتر کارکنان برای ارائه پشنهادات برای کاهش قیمت تمام شده محصولات گردید مدیرعامل از کارکنانی که در فراخوان مدیریت هزینه ها، پیشنهاداتی به واحد تضمین کیفیت و تعالی سازمانی ارسال داشته اند، تشکر و قدردانی نمود.

  ادامه
 • افزایش 7 هکتار به فضای سبز در سال جاری

  پیرو اوامر و تاکید مدیر عامل شرکت در خصوص توجه ویژه به حفظ و توسعه فضای سبز شرکت، در سال جاری پنج هکتار درخت کاج و دو هکتار درخت بادام کاشت خواهد شد و در مجموع فضای سبز فولاد خراسان به 247هکتار افزایش خواهد یافت.

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 1378 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 1466877 | بازديد اين صفحه امروز: 453
بازديد كننده يكتا : 1047631 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 565503 | بازديد اين صفحه : 665122