نگاه ویژه

دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی توسط مجتمع فولاد خراسان

-

دسترسی سریع

 

آگهی ویژه

اخبار و رويدادها

 • فولاد خراسان موفق به اخذ تندیس برنز جایزه مشاور مدیریت ایران گردید

  در نخستین دوره جایزه مشاوره مدیریت ایران که با حضور مشاوران و کارفرمایان بخش صنعت در روز هشتم بهمن ماه در محل مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی تهران برگزار گردید با رای کمیته داوران جایزه، شرکت فولاد خراسان موفق به دریافت تندیس برنز و لوح تقدیر این جایزه گردید.

  ادامه
 • حضور فولاد خراسان در هشتمین نمایشگاه اختصاصی ایران و ترکمنستان

  شرکت فولاد خراسان به عنوان تنها شرکت بزرگ فولادی در شرق کشور به منظور معرفی هر چه بیشتر توان تولیدی و کیفیت بالای محصولات خود در هشتمین نمایشگاه اختصاصی ایران در ترکمنستان با حضور بیش از 100 شرکت ایرانی در محل تالار نمایشگاهی شهر عشق آباد در فضای بیش از 2000 متر مربع از 8 الی 10 اسفند ماه حضور یافت.

  ادامه
 • بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از مجتمع فولاد خراسان

  به گزارش واحد روابط عمومی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه رییس کانون کارآفرینان برتر استان و هیات همراه طی بازدید های دوره ای خود از شهرستانهای استان در مورخ 23 فروردین ماه از شرکت مجتمع فولاد خراسان بازدید...

  ادامه
 • استقبال خوب تجار افغان از غرفه شرکت فولاد خراسان

  شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان تنها شرکت فولادی، در هفتمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که از تاریخ 23 الی 26 بهمن ماه در محل تالار مولانا جلال الدین محمد بلخی هرات با حضور 57 شرکت ایرانی با هدف شناسایی بازارهای هدف و بازاریابی برگزار گردید حضور یافت.

  ادامه
 • فولاد خراسان مسیر تعالی را با درصد رشد امتیازی بیشتری ادامه داد

  در یازدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی با موضوع رشد متوازن و آینده پایدار که با حضور مدیران ارشد و مدیران تعالی100 سازمان متقاضی جایزه که بر اساس مدل تعالی سازمانی ارزیابی گردیده بودند در روز پنجم اسفند ماه در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما جمهوری اسلامی برگزار و شرکت مجتمع فولاد خراسان جزء 9 شرکت دریافت کننده تندیس ...

  ادامه
 • تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی ایران به فولاد خراسان رسید

  مرکز همایش های تخصصی رازی میزبان هفتمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی و چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت : این همایش با حضور آقای مهندس ترکان ، آقای شاهپورمحمدی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران و کارشناسان در 30 دی ماه در تهران برگزار و برای دومین بار تندیس بلورین و لوح تقدیر این جایزه به فولاد خراسان اهداشد.

  ادامه

-

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: 23 | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: 552653 | بازديد اين صفحه امروز: 9
بازديد كننده يكتا : 391982 | بازديد كننده يكتا اين صفحه : 185680 | بازديد اين صفحه : 243473