فولاد خراسان در گردهمایی بین المللی فعالان صنایع فلزی «ایران متافو»، فرصتی برای تبادل تجربه و تعاملات صنایع متالورژی

 


پانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی و صنایع فلزی ایران (IRAN METAFO) با حضور صدها شرکت فعال در زمینه صنایع معدنی و فلزی در تهران گشایش یافت.

در این نمایشگاه بین المللی که روز یکشنبه 11 آذرماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد، «مجتمع فولاد خراسان» با برپایی غرفه و حضور کارشناسان خود و نمایش توانمندی ها و محصولات مجتمع حضور فعال یافت.

مدیر روابط عمومی «مجتمع فولاد خراسان» با بیان این که حضور در این نمایشگاه تجاری و فنی فرصت‌ ارزشمندی برای صاحبان صنایع است تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نمایند، افزود: از آن جا که این نمایشگاه امکان مناسبی است تا همکاران مان به ویژه در حوزه های بهره برداری و بازرگانی با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند، واحد روابط عمومی تلاش نمود تا زمینه برخورداری از این فرصت به بهترین شکل برای مدیران و کارشناسان حوزه های مزبور ایجاد گردد.

گفتنی است در این نمایشگاه شرکت-های صنعتی داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کرده اند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

نمایشگاه بین المللی ایران متافو(Iran METAFO)- متالورژی تهران 97، از یک شنبه 11 آذر 1397 آغاز شده و تا چهارشنبه 14 آذر ماه ادامه خواهد یافت.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label