نگاه ویژه

 افتتاح سدبار نیشابور برای تخصیص آب به فولادخراسان با حضور معاون اول رئیس جمهور

افتتاح واحد فولادسازی شماره 2 مجتمع فولاد خراسان با حضور وررای محترم صنعت و تعاون

نیشابور - پنج شنبه 7/2/1396

دسترسی سریع

 

اخبار و رويدادها

 • افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی در فولاد خراسان

  مرکز کار آموزی بین کارگاهی شرکت مجتمع فولاد خراسان در شهرستان نیشابور با حضور مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان، نماینده نیشابور در مجلس، فرماندار و مسئولین ارشد شهرستان، افتتاح شد. به گزارش واحد روابط عمومی: مدیر عامل شرکت با اعلام خبر فوق افزود: ...

  ادامه
 • به مناسبت روز خبرنگار انجام شد: تجلیل از خبرنگاران شهرستان نیشابور

  مجتمع فولاد خراسان میزبان خبرنگاران شهرستان به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار در روز پنج شنبه، 19 مرداد ماه بود. به گزارش واحد روابط عمومی: مدیر روابط عمومی فولاد خراسان با اعلام این خبر افزود: این مراسم با حضور جمعی از خبرنگاران،نماینده مردم شهرستان،مدیرعامل ، معاونین منابع انسانی و برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان برگزار گردید.

  ادامه
 • در 4 ماه نخست سال اتفاق افتاد: رشد نسبی فروش و بارگیری محصولات فولاد خراسان

  فروش و بارگیری محصولات شرکت در چهارماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشدی چشم گیر برخوردار بوده است. مدیر بازاریابی و فروش مجتمع با اعلام این خبر افزود: با تلاش مستمر واحدهای مختلف تولید و نیز همکاران واحد بازاریابی، روند فروش، بارگیری و ارسال محصولات مجتمع به نسبت سال قبل رشد مناسبی داشته است.

  ادامه
 • در آیین نکوداشت واحدهای نمونه صنعتی استان خراسان رضوی، به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در محل نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور مدیران ارشد اجرایی استان، از تلاش گران جبهه اقتصاد مقاومتی تجلیل شد.

  ادامه
 • در همایش تخصصی کمپرسورهای ایران: مقاله کارکنان فولاد خراسان در میان 10 مقاله برتر همایش ملی قرارگرفت

  در اولین همایش تخصصی کمپرسورهای ایران، مقاله ارسالی ناحیه احیا مستقیم «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان یکی از 10 مقاله برتر این همایش برگزیده و پذیرش گردید. به گزارش روابط عمومی: از میان 35 مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش «نخستین همایش ملی تخصص کمپرسورها (ایران کمپرسور 96)»، تجربه های واحد «نت احیا مستقیم» ...

  ادامه
 • وضعیت صنعت فولاد بهبود یافته اما باید تقاضای پایدار ایجاد شود

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با بیان این که صنعت فولاد از شرایط بحرانی سال 94 تا حد زیادی خارج شده و فضای بازار در ماه های اخیر مقداری بهبود یافته است، گفت: در عین حال هنوز تقاضای پایدار برای محصولات فولادی ایجاد نشده است و امیدواریم دولت دوازدهم، به ویژه با برنامه ریزی در بحث ساخت و ساز ها، به مرتفع شدن مشکلات صنعت کشور کمک کند.

  ادامه
 • رقابت ساخت داخل با نمونه خارجی; بومی سازی کلمپ الکترود کوره قوس الکتریکی

  با تلاش کارشناسان فولاد خراسان و همکاری شرکت سازنده داخلی «کلمپ الکترود» کوره قوس الکتریکی به طور کامل بومی سازی شد. به گزارش واحد روابط عمومی: مدیر خرید فولاد خراسان با اعلام این خبر افزود: در راستای اهداف مدیریت شرکت مبنی بر استفاده حداکثری از توانمندی سازندگان داخل و حمایت از آنان برای تامین قطعات، واحد ساخت قطعات با هدف بومی سازی و ارتقای توان ساخت داخل، موفق شد، کلمپ الکترود کوره قوس الکتریکی را که در سال 1392 با هزینه ای بالغ بر 18 هزار یورو از دانیلی چین خریداری گردیده بود، با کمک سازندگان داخلی و مهندسی معکوس به دانش فنی ساخت ....

  ادامه

برترين محصولات

شركت مجتمع فولاد خراسان با برخورداري از آخرين دستاوردهاي فن آوري پيشرفته صنعت توليد فولاد ، بهره مندي از نيروي انساني متخصص ومجرب ، محصولات توليدي خود را به بازار هاي داخل و خارج عرضه مي كند.

elementId 1 parentPanelIds 2 actionType 3 newOrder 4
5 newparentPanelId 7 orderTop
Newparent structure id 9 Newparent cell id 10 oldstructureId oldCellId
 

 
بازديد كننده يكتا امروز: Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه امروز: Label | بازديد اين صفحه امروز: Label
بازديد كننده يكتا : Label | بازديد كننده يكتا اين صفحه : Label | بازديد اين صفحه : Label